maseczki ochronne

 

Titan

( ilość produktów: 112 )

BAGAŻ W STYLU TITAN. TWÓJ WYBÓR

TITAN to jedna z wiodących marek bagażu. Od 30 lat produkty TITAN charakteryzują się wysoką jakością i funkcjonalnością, oraz nacechowane stylowym wzornictwem.

Wszystkie produkty TITAN są projektowane i rozwijane w Niemczech. Zapewnianie jakości w międzynarodowych zakładach produkcyjnych odbywa się również zgodnie ze ścisłymi specyfikacjami, które spełniają wysokie standardy jakości i etyczno-społeczne procesów produkcyjnych. To kolejny powód, aby świadomie podróżować z bagażem TITAN

Od 2015 roku kolekcja TITAN „Made in Germany” jest wytwarzana wyłącznie ręcznie w bawarskim zakładzie produkcyjnym Hautzenberg. W ten sposób TITAN zaspokaja potrzeby wymagających klientów, oferując najwyższą, a także zrównoważoną jakość.

Wybierając produkty Titan zapewniasz sobie komfort i spokój w każdej podróży.

Marka TITAN jest jednym z wiodących światowych producentów walizek i toreb podróżnych. Niezależnie od tego, czy jest to krótka przerwa, długi urlop czy podróż służbowa, zawsze możesz polegać na marce TITAN. Wszystkie modele podlegają surowym specyfikacjom jakościowym i zostały zaprojektowane i opracowane w Niemczech. TITAN produkuje serie walizek twardych, a także serie walizek z materiału, tak zwany miękki bagaż. Firma zarządzana przez właściciela ma siedzibę w Hamburgu.

W stosunku do bagażu stawiane są dziś bardzo duże wymagania. Musi być zarówno funkcjonalny jak i lekki, a także nowoczesny i o atrakcyjnym wyglądzie. TITAN produkuje praktyczne kosmetyczki do przechowywania przyborów pielęgnacyjnych, lekki bagaż podręczny, a także torby podróżne i walizki o różnych rozmiarach. Bardzo praktyczne są również zestawy walizek. Oto kilka rozmiarów serii walizek. Na wypad do miasta marka oferuje małe torby, w których możesz bezpiecznie przechowywać swoje kosztowności i chronić je przed złodziejami.

Walizki są obecnie preferowanym bagażem podróżnym. Odpowiedzialne za to są wbudowane koła, za pomocą których walizkę można łatwo ciągnąć jak i pchać. TITAN produkuje modele walizek z dwoma i czterema kołami. Teleskopowy uchwyt z regulacją wysokości umożliwia również indywidualne dopasowanie rozmiaru do użytkownika. Modele z dwoma kółkami można łatwo ciągnąć za sobą, walizki na czterech kołach umożliwiają łatwe prowadzenie w dowolnym kierunku. Koła są łożyskowane i obracane o 360 °. Czy to w twardej skorupie, czy w miękkim bagażu, pokrywa jest zwykle zamykana na zamek błyskawiczny. Wewnątrz wszystkie walizki Titan wyposażone są w oddzielną siatkę lub pasek do pakowania. W oddzielnej przegrodzie możesz przechowywać delikatniejsze przedmioty, takie jak bluzki i koszule. Dodatkowe kieszenie wewnętrzne zapewniają również miejsce na małe przedmioty. Miękki bagaż jest często wyposażony w kilka przegródek na zewnątrz. Tutaj można na przykład umieścić broszury podróżne lub bilety lotnicze. Wiele walizek jest również zabezpieczonych zamkiem szyfrowym z systemem TSA. Jeśli planujesz wyjazdy do USA, powinieneś wybrać walizkę z zamkiem TSA. Te specjalne zamki zostały opracowane w miarę zaostrzania środków bezpieczeństwa podczas podróży międzynarodowych i mogą być otwierane za pomocą uniwersalnego klucza , jeśli to konieczne, bez uszkodzenia torby lub zamka. Klucz do zamka TSA posiadają jedynie służby celne na lotnisku.

Bagaż podręczny lub kabinowy jest nieco mniejszy i zwykle nie musi być składany w luku bagażowym. Wszechstronne torby są podzielone na kilka komór i wyposażone w uchwyty do przenoszenia, kółka i / lub pasek na ramię. Jeśli podróżujesz samolotem, możesz tutaj przechowywać paszporty, portfele i rzeczy osobiste. W przypadku krótkich podróży samochodem, autobusem lub pociągiem dobrze nadają się również małe torby podręczne.

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel