maseczki ochronne

 

Travelite

( ilość produktów: 273 )

TRAVELITE elbe two

 

Travelite - tradycja doskonałości od 1949 roku. Walizki, torby, plecaki & akcesoria 


Marka Travelite to wiodący światowy producent wysokiej jakości bagażu podróżnego: walizek na kółkach, toreb podróżnych, toreb sportowych a także codziennego bagażu: plecaków i akcesoriów.

Przez prawie 70 lat producent bagażu podróżnego Travelite z Hamburga wyróżniał się dużą różnorodnością, dobrze wyważonym stosunkiem ceny do wydajności oraz wyraźną koncentracją na kliencie.
Rodzinna firma ma najwyższe wymagania dostawców materiałów, producentów i zewnętrznych usługodawców, ale przede wszystkim w zakresie własnych usług. W rezultacie cały proces produkcji podlega surowym standardom i zasadom.


Travelite utrzymuje intensywny kontakt ze swoimi dealerami i konsumentami. Ze względu na ścisłą wymianę informacji można rozważyć nowe pomysły i życzenia dotyczące dalszego rozwoju produktu. Podobnie, dzięki temu specjalnemu podejściu od dziesięcioleci produkuje bagaż i akcesoria podróżne - wysokiej jakości, innowacyjny i z dbałością o szczegóły.

Marka Travelite znana jest z doskonałych kolekcji bagażu podróżnego:

  • Walizki na kółkach
  • Torby podróżne na kółkach 
  • Walizki i torby podróżne dla dzieci
  • Kuferki i kosmetyczki podróżne
  • Torby na laptopa
  • Pilotki na laptopa
  • Plecaki miejskie, na laptopa, szkolne i biznesowe


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel