maseczki ochronne

 

March

( ilość produktów: 7 )

MARCH - walizki, torby podróżneWalizki  March zostały opracowane i zaprojektowane w Holandii, z naciskiem na jakość, funkcjonalność i elegancki design
.Holenderska marka walizek podróżnych March  to wiele lat doświadczeń w produkcji doskonałego bagażu dla każdej podróży. Nienaganne standardy projektowe, staranny dobór materiałów i precyzyjnych standardów wykonania połączenia przynoszą szeroki wybór dla każdej podróży i różnego przeznaczenia. Bagaż MARCH sprawdza się doskonale w długich spacerach po lotniskowych terminalach lub peronach kolejowych, w podróżowaniu statkiem, samolotem lub pociągiem. Tam gdzie potrzeba wygody - tam March idealnie się sprawdza.
Marka March to walizki twarde i miękkie wykonane z najwyższą starannością, zgodnie z aktualnymi trendami. Surowe normy projektowe i produkcyjne March, podlegają surowej kontroli jakości. Zarówno w trakcie jak i przed rozpoczęciem produkcji, walizki March są starannie testowane we własnym laboratorium March i w niezależnych ośrodkach badawczych. 
Dzięki temu walizki March to produkty bardzo wysokiej jakości.
 
MARCH BY YEARZ to walizki, walizki kabinowe, bagaż podróżny.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel