maseczki ochronne

 

Speck

( ilość produktów: 13 )

speck etui iphone samsung antybakteryjne

 

SPECK - ochrona sprzętu

 

Speck Etui na smartfony & Tablety - najlepsza ochrona

Speck tworzy produkty zaprojektowane z myślą o doskonałym zabezpieczeniu sprzętu, aby chronić technologię, na której polegasz.

Speck tworzy doskonałe nagradzane etui zaprojektowane. Od 2001 roku SPECK produkuje wyróżniające się produkty dla najlepszych na świecie smartfonów, tabletów, laptopów, zegarków i plecaków.SPECK zapewnia równowagę między pomysłowym designem a ochroną klasy wojskowej, z różnicą, którą widać i czujesz. Korzenie SPECK  są w sercu Doliny Krzemowej, na styku designu i technologii, inspirując SPECK do tworzenia mistrzowsko zaprojektowanych produktów.SPECK wierzy, że doskonałość tkwi w szczegółach, dlatego tworzy etui, które pozwalają odwiedzać więcej miejsc i cieszyć się z urządzeń mobilnych.

 

 

 

 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel