maseczki ochronne

 

IT LUGGAGE

( ilość produktów: 2 )

IT Luggage - walizki dla wymagających

 

 

 

Marka It Luggage została powołana do życia w Londynie w 1985 roku jako Landor Ltd, misją marki od pierwszych dni jest projektowanie wysokiej jakości bagażu odpowiedniego dla potrzeb biznesowych i rekreacyjnych. 

Filozofia projektowania IT Luggage

Innowacyjność i wyobraźnia wyróżniają markę IT Luggage spośród innych producentów walizek. Własny, profesjonalne studio projektowe kreuje ponad 100 nowych rozwiązań projektowych każdego roku!

IT Luggage przeszukuje świat w poszukiwaniu najnowszych trendów w zakresie innowacji i projektowania graficznego, aby finalnie osiągnąć cel jakim jest jest zapewnienie swoim wymagającym klientom, najlepszego możliwego rozwiązania z zakresu bagażu podróżnego, aby móc podróżować walizką, która sprosta zadaniu i ma swój własny indywidualny i niepowtarzalny styl.

IT Luggage - wysoka jakość produkcji 

 Aby zapewnić najwyższą jakość produktów, specjaliści IT Luggage osobiście nadzorują cały proces produkcji. Fabryki marki IT Luggage są bardzo doświadczone i przestrzegają surowych standardów jakości biznesowej, zarówno w zakresie produkcji towarów, jak i bezpieczeństwa personelu. Standardy te są stale monitorowane. 

IT Luggage to pierwsza brytyjska firma bagażowa, która rozpoczęła import z Chin, co pozwala nam oferować bagaż wysokiej jakości w przystępnej cenie bez uszczerbku dla stylu i funkcjonalności.

W IT Luggage każdy wprowadzany na rynek produkt bagażowy (walizki podróżne, walizki kabinowe, torby podróżne, akcesoria) są testowane pod kątem zgodności z certyfikowanymi systemami proceduralnymi ISO 9001 w celu spełnienia różnych kryteriów i standardów na całym świecie. Materiały i próbki są ręcznie sprawdzane pod kątem wytrzymałości, jakości i trwałości; dopiero wtedy, gdy tworzona walizka jest doskonała -  rozpoczyna się pełna produkcja.

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel