Łatwy zwrot produktu
Luksusowy pasek męski skórzany Samsonite
Elegancki skórzany pasek męski ekskluzywnej galanterii skórzanej Samsonite.
Wykonany z wysokogatunkowej skóry naturalnej.
Doskonała włoska skóra.
Samsonite wyznacza trendy. Marka dynamicznie rozwijająca się, kojarzona z innowacyjnością wynikającą z wnikliwego wsłuchiwania się w potrzeby klientów. Samsonite to niekwestionowany lider światowego rynku bagażu i galanterii. To produkty nowoczesne - wysokiej jakości.
Samsonite to unikalne połączenie wieloletniej tradycji i nowoczesności. Nigdy nie zawodzi wymagającego klienta.
SAMSONITE - BY YOUR SIDE
Długość paska: | 90-105 cm |
Wysokość: | 3 cm |
Materiał: | Skóra naturalna |
Kolor główny: | czarny |
12 miesięcy
Producent udziela gwarancji na wady materiału, wady ukryte powstałe podczas produkcji, wynikłe podczas normalnego użytkowania. Jeśli ww wady ujawnią się producent w pierwszej kolejności naprawi produkt lub wymieni go na nowy.
Gwarancja pokrywa wyłącznie wady materiału lub wady podczas produkcji. Gwarancja nie pokrywa normalnego zużycia części i materiałów, powstałego podczas użytkowania, uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku, niewłaściwego obchodzenia się z produktem - np. uszkodzeń poczynionych przez linie lotnicze.