Łatwy zwrot produktu
Szkatułka - kuferek na biżuterię ze skóry syntetycznej z kolekcji Essentials belgijskiej firmy DAVIDT'S
Szczegóły:
- typ materiału: skóra syntetyczna o delikatnej strukturze
- górny poziom zawiera funkcjonalne wałeczki na pierścionki
- lusterko w klapie
- wnętrze: zamsz
- doskonałej jakości skóra syntetyczna
- doskonałe wykończenia
- dwie funkcjonalnie podzielone szufladki, w tym jedna głęboka
Miejsce na:
- pierścionki
- kolczyki
- łańcuszki
- bransoletki
- i inne
Wymiary:
- 23 x 15 x 15 cm
gwarancja: 2 lata
Davidt's to belgijska firma która od 60 lat pasjonuje się tworzeniem pięknych skórzanych wyrobów. Firma specjalizuje się w produkcji wyrobów ze skóry takich jak walizki, nesesery, torby i teczki. Czołowym kierunkiem rozwoju firmy pozostają niezmiennie od lat wytworne, doskonale wykończone, w bardzo szerokiej gamie - szkatułki i kuferki na biżuterię i zegarki.
Produkty Davidt's to wysoka jakość, staranne wykonanie, nietuzinkowe wzory - a przede wszystkim unikatowe produkty.
Zamknięcie: | zatrzask |
Zastosowanie: | na biżuterię |
System otwierania: | manualny |
Kolor główny: | czarny |
2 lata
Producent udziela gwarancji na wady materiału, wady ukryte powstałe podczas produkcji, wynikłe podczas normalnego użytkowania. Jeśli ww wady ujawnią się producent w pierwszej kolejności naprawi produkt lub wymieni go na nowy.
Gwarancja pokrywa wyłącznie wady materiału lub wady podczas produkcji. Gwarancja nie pokrywa normalnego zużycia części i materiałów, powstałego podczas użytkowania, uszkodzeń powstałych w wyniku wypadku, niewłaściwego obchodzenia się z produktem - np. uszkodzeń poczynionych przez linie lotnicze.