maseczki ochronne

 

Parasole

( ilość produktów: 180 )

Parasole - jak nie zmoknąć w dobrym stylu?

 

Parasol - jak wybrać odpowiedni?

Jako kraj Europy Środkowej Polska ma stosunkowo dużą ilość deszczowych dni. Są lata, kiedy pada częściej i lata, kiedy nie pada tak często. Opady różnią się w zależności od regionu. Nawet w lecie dochodzi do silnych opadów deszczu. Mimo to wiele ludzi nie traktuje zakupu parasola poważnie, a przecież że istnieją różne modele parasoli o różnych funkcjach. Parasole są po prostu częścią wyposażenia podstawowego. Przy zakupie należy jednak zwrócić uwagę na kilka kluczowych punktów. Jeśli chcesz poważnie podejść do kwestii zakupu parasola, który może skutecznie ochroni cię przed deszczem, będziesz zaskoczony różnorodnością. Parasole, na przykład, różnią się liczbą rozpórek, przy czym 8 jest standardem, ale są też typy z 6, 10, 12 lub 16 rozpórkami. Im więcej rozpórek, tym bardziej stabilna jest konstrukcja parasola, a co za tym idzie, lepsza ochrona przed deszczem. Różnice, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie parasola związane są również z samym stylem. Różnica między sztywnymi i elastycznymi prętami na których rozpięta jest czasza parasola stanowi o jego wytrzymałości na podmuchy wiatru. Długi parasol nie jest składany, co z pewnością jest wadą dla wielu konsumentów, ponieważ nie można złożyć i ukryć w torbie czy plecaku. Najmniejszy istniejący wariant parasola to parasol mini. Przy zakupie parasola zwróć uwagę na sposób otwierania. Automatyczny, co oznacza, że ​​czasza otwiera się automatycznie po naciśnięciu przycisku zwolnienia. Aby zamknąć czaszę parasola, należy przesunąć suwak w kierunku uchwytu i zatrzasnąć. Ta technika jest stosowana zarówno do parasoli długich, jak i kieszonkowych. Przy manualnym parasol otwieramy ręcznie. Ważny jest też kolor parasola. Zwłaszcza dla kobiet ważne jest, aby parasole idealnie pasowały do ​​stroju. Mężczyźni stawiają raczej na klasykę i wybierają kolor czarny....ewentualnie delikatną kratkę. Czarny jest również najbardziej poszukiwanym kolorem u wielu kobiet. Nie jest tajemnicą że kolor czarny dobrze wygląda w zestawieniu z każdym innym. Wybierając parasol ważna jest też jego średnica. Parasole są dostępne w różnych średnicach. Standardowy parasol ma średnicę 1 m, czasza parasola sztormowego to już 1,33 m. Parasol kieszonkowy występuje jednak średnio w każdym modelu do 80 cm. A parasol dla dzieci ma średnicę 74 m. W zależności od producenta i modelu inne parasole mają średnicę od 1,1 do 1,6 metra. Wybór jest odpowiednio duży. Dlatego zwróć uwagę na średnicę!

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel