maseczki ochronne

 

Parasole męskie

( ilość produktów: 39 )

Parasole męskie

Męskie parasole to od wielu lat dosyć trudny element dla producentów tego typu sprzętów. Choć mogłoby się wydawać, że jest to w końcu taki produkt, który ma służyć tylko do ochrony przed deszczem – nie jest to jednak takie proste. Mężczyźni nie są zwykle fanami jakichkolwiek dodatków, a jeżeli dana marka użyje zbyt wielu kolorów i ozdób - może się okazać, że żaden z panów nie zdecyduje się na zakup takiego parasola.

Konieczne jest wzięcie pod uwagi tego, że mężczyźni preferują raczej stonowane barwy – tym bardziej, jeżeli pracują na poważnych stanowiskach i na co dzień ubierają się elegancko. W tym przypadku na pewno nie zdecydują się na zakup jaskrawego parasola, który dodatkowo posiada wymyślne ozdoby.

Męskie parasole powinny być przede wszystkim solidnie wykonane i skuteczne – nie ma tutaj mowy o tworzeniu produktu, który spełnia głównie funkcje estetyczne. W przypadku kobiet taka sytuacja zdarza się już o wiele częściej. Mężczyźni będą raczej preferować parasole w ciemnych kolorach, z elementami metalowymi bądź drewnianymi. Powinny one być wygodne w użyciu i dosyć duże - niewielkie parasolki raczej się tutaj nie sprawdzą.

Możemy mieć pewność, że panowie będą gotowi przeznaczyć większą sumę pieniędzy na bardziej solidny sprzęt niż kupić sobie parasolkę niskiej jakości, która do niczego im się nie przyda.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel