maseczki ochronne

 

Plecaki antykradzieżowe

( ilość produktów: 29 )

Pacsafe - bagaż z systemem antykradzieżowym

Uwielbiamy podróżować. Piękne widoki, możliwość zawarcia nowych znajomości i urocze zakątki przyciągają do siebie każdego. Mimo to nie każdy z nas decyduje się aby wyruszyć w podróż. Bardzo często powodem nie jest brak środków. Czynnikiem, który często powstrzymuje nas przed wyprawą w ciekawe i egzotyczne miejsce jest obawa o nasze bezpieczeństwo. Utrata portfela, dokumentów lub nawet walizki na skutek kradzieży pozostanie niezatartym wspomnieniem nawet z najpiękniejszego miejsca na świecie. Co więc zrobić? Jak się zabezpieczyć?

Rozwiązaniem tego problemu mogą być produkty antykradzieżowe. Polecamy szczególnie plecaki antykradzieżowe, portfele z zabezpieczeniami RFID, torby antykradzieżowe, walizki oraz sejfy podróżne marki Pacsafe. Są to produkty należące do światowej czołówki jeżeli chodzi o systemy antykradzieżowe oraz bezpieczeństwo podczas podróży. Wszystkie produkty z bogatej oferty marki Pacsafe charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością i solidnością wykonania. Wyposażone zostały różnego rodzaju zabezpieczenia, często innowacyjne. Począwszy od zamków wytrzymałych na rozrywanie poprzez wymyślne systemy zabezpieczania suwaków, linki stalowe, za pomocą których można przymocować bagaż do solidnych elementów otoczenia. Są także paski i saszetki, w których przechowamy nasze dokumenty, gotówkę czy inne cenne i ważne przedmioty. W ofercie są nawet sejfy podróżne ze stalową siatką wszytą w strukturę materiału.

Od ponad dwóch dekad Pacsafe jest uznawany za lidera w kategorii bagażu antykradzieżowego. Pacsafe nieustannie przesuwa granice, aby tworzyć innowacyjne torby antykradzieżowe oraz plecaki antykradzieżowe. Rozwiązania techniczne oferowane przez markę Pacsafe zapewniają spokój osobom, które wychodzą ze strefy komfortu, aby doświadczyć nowych rzeczy i odkryć nowe miejsca.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel