maseczki ochronne

 

Plecaki foto/video

( ilość produktów: 19 )

Plecaki fotograficzne


Torby na ramię sprawdzają się w przypadku mniejszych aparatów fotograficznych lub krótszych odległości do przebycia, ale w przypadku większych zestawów i dłuższych podróży potrzebny jest plecak.

Zwiększona pojemność i wygoda typowego plecaka na aparat sprawiają, że są to jedne z najlepszych toreb na sprzęt, jakie można kupić. Najlepsze plecaki zwykle zawierają wystarczająco dużo miejsca na pełnoklatkowy korpus zamontowany na dużym teleobiektywie, wraz z pełnym zestawem dodatkowej optyki i akcesoriów. Spodziewaj się co najmniej jednego punktu mocowania statywu oraz osobnego miejsca na pełnowymiarowy laptop. Najlepsze plecaki na aparaty zwykle zawierają nie tylko sprzęt, ale także niezbędne akcesoria, takie jak dodatkowa warstwa odzieży, więcej akcesoriów do aparatu, a nawet dron.

Plecak na aparat fotograficzny - jak dobrać ?

Zanim wybierzesz plecak, zastanów się nad własnymi specyficznymi potrzebami. Jeśli szukasz najlepszych ujęć krajobrazowych, prawdopodobnie przemierzysz spore odległości w poszukiwaniu idealnych ujęć, wybierz więc plecak z wygodnymi paskami, wodoodporną osłoną i uchwytem na butelkę z wodą. Jeśli szukasz miejskich krajobrazów, wybierz jak najmniejszą torbę i unikaj zwisających pasów i pasów biodrowych, które utrudniają transport publiczny.

Powinieneś również pomyśleć o tym, jak wszechstronny jest plecak z aparatem, ponieważ wiele z nich można przekształcić w zwykłe torby, które możesz zabrać do pracy lub na nocną wycieczkę. Jeśli często podróżujesz, zwróć uwagę na modele plecaków z możliwością zwiększenia objętości. Takie plecaki świetnie sprawdzą się jako bagaż podręczny podczas lotu i stanowią doskonałą alternatywę nawet dla najlepszej torby na kółkach.

Niezależnie od potrzeb plecak na aparat musi chronić Twój aparat. Wewnętrzne ruchome przegrody powinny pasować do twojego aparatu i obiektywów. 

Plecaki na aparat fotograficzny - polecamy

Everyday Backpack 30L Black

Trudno nie lubić szykownego stylu produktów marki Peak Design. Przy wymiarach 46 x 30 x 17 cm jest dość kompaktowy jak na plecak z aparatem, ale nadal może bez problemu przenosić niezabezpieczoną lustrzankę z maksymalnie pięcioma obiektywami. Nie ma otwierania z przodu ani z tyłu, a raczej duże klapy boczne, które zapewniają bardzo dobry dostęp do wnętrza plecaka. Wewnątrz znajdują się liczne przegrody, które tworzą półki przymocowane z przodu i z tyłu. Sprytna konstrukcja umożliwia zatrzaskiwanie się na jedną trzecią długości, aby umożliwić przechowywanie długich obiektywów, lub może być natychmiast dzielona na segmenty, dzięki czemu wiele małych soczewek może dzielić jedną półkę. Całość plecaka Peak Design stanowi duży, wielofunkcyjny obszar, który można rozszerzyć nawet o 8 l dzięki górnej klapie z czterema pozycjami zatrzasku. Statyw mocuje się z boku, z tyłu z kolei zmieści się 13-calowy laptop i tablet, a z przodu możesz nawet przymocować małego drona. Podstawowy pas biodrowy pomaga w utrzymaniu cięższych ładunków.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel