maseczki ochronne

 

Plecaki miejskie

( ilość produktów: 129 )

plecaki ogio

 

Plecak miejski

Plecak jest świetną alternatywą dla torby, jeśli chcesz mieć wolne ręce sprawdzi się doskonale. 

Plecak na każdy dzień!

Czasy, w których plecak był przeznaczony do szkoły lub zajęć sportowych, zdecydowanie minęły! Dziś możesz używać plecaka na co dzień, dzięki czemu style i wzory stają się coraz bardziej różnorodne. Plecaki miejskie mają dwa paski i rączkę, pod tym względem różnic nie ma. Najczęściej stosowanym kształtem jest pionowy i prostokątny. Niektóre plecaki są zamykane na zamek błyskawiczny, podczas gdy inne modele mają klapkę. Plecaki z klapami zapewniają niewielką ochronę przed deszczem. Wilgoć może dostać się do środka, jeśli plecak nie ma wodoodpornego zamka błyskawicznego. Rodzaj zamknięcia ma wpływ na styl plecaków miejskich: zamek jest typowy dla eleganckich modeli, sznurki wydają się luźne, a plecaki z klamrami to raczej modele sportowe.

Plecaki miejskie wykonane ze skóry lub nylonu - różnice

Plecaki miejskie są często wykonane ze skóry, ponieważ materiał ten jest popularny również wśród toreb wypoczynkowych i sprzętu biznesowego. Skórzane plecaki miejskie pasują do wielu różnych strojów. Etykiety takie jak Barelly Bags dostosowują koncepcję plecaka miejskiego. Te małe plecaki nie różnią się niczym od torebek, ale możesz je transportować na wysuwanej rączce walizki, gdy jesteś w podróży. Takie modele były bardzo popularne w latach dziewięćdziesiątych, ale obecnie ich popularność znowu rośnie. Eleganckie, minimalistyczne kształty i lita skóra robią duże wrażenie, dzięki czemu możesz używać plecaka również do biura. Wyrafinowane modele w stylu vintage lub pokryte ładnym wykończeniem antic są dostępne w kilku rozmiarach. Alternatywne materiały, takie jak tworzywa sztuczne, nylon, poliester, płótno są typowe dla sportowych plecaków miejskich. Wodoodporne plecaki stają się niezawodnymi towarzyszami miejskiego życia - chronią telefony, pudełka na lunch lub ubrania na zmianę. Sportowe plecaki mają wiele przegródek wewnątrz i na zewnątrz, w których można łatwo przechowywać małe rzeczy, aby mieć wolne ręce. Wiele plecaków wyposażonych jest w przegrody na notebooka lub tablet, które chronią  twój sprzęt.

 

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel