maseczki ochronne

 

Torby podręczne - kabinowe - XS

( ilość produktów: 9 )

Bagaż podręczny na pokładzie samolotu

Bagaż podręczny - przepisy i regulacje

Bagaż podręczny który możesz zabrać ze sobą na pokład musi mieć określony przepisami rozmiar oraz kształt. Każda torba, plecak, kuferek powinien swobodnie mieścić się w schowku nad głową, nie sprawiając przy tym żadnych problemów podczas wkładania i wyciągania. Bagaż podręczny lub kabinowy jest - jak sama nazwa wskazuje - idealny do podróży samolotem. W dzisiejszych czasach podróżowanie z dużymi torbami podróżnymi może być bardzo kosztowne i czasochłonne. Niektóre tańsze linie lotnicze nie przyjmują bagażu o wadze wyższej niż 20 kilogramów, inne przyjmują tylko bagaż pokładowy. Wymiary bagażu podręcznego odpowiadają zasadom dotyczącym bagażu podręcznego, co czyni je absolutnie odpowiednim do zabrania ze sobą na pokład samolotu. Rozmiar bagażu podręcznego jest znormalizowany zgodnie z IATA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Transportu Lotniczego) i jest akceptowany przez większość linii lotniczych do przewozu na pokładzie. IATA jest organem zarządzającym międzynarodowych linii lotniczych. Zaleca się maksymalny rozmiar bagażu podręcznego 56 cm x 45 cm x 25 cm. Ogólnie rzecz biorąc, rozmiar 115 cm nie powinien być przekraczany przez sumę długości, szerokości i wysokości. To niewiele miejsca, dlatego walizka kabinowa służy raczej do krótkich podróży służbowych lub wycieczek. Zaletą bagażu podręcznego jest funkcjonalnie zorganizowane wnętrze.

Walizki kabinowe jako bagaż podręczny

Walizki kabinowe z dwoma lub czterema kołami są optymalnie pojemne i łatwe w użytkowaniu. Wysuwana, teleskopowa rączka ułatwia prowadzenie walizki, dodatkowo można ją wysuwać stopniowo przystosowując wysokość uchwytu do potrzeb użytkownika. Oznacza to, że możesz zablokować go na odpowiedniej dla Ciebie wysokości i odblokować przez naciśnięcie przycisku. To sprawia, że ​​walizki kabinowe są szczególnie popularnym bagażem podręcznym. Możesz wybierać między bagażem twardym a miękkim. Walizki twarde są lekkie i odporne na wstrząsy. Walizki miękkie mają praktyczne kieszenie zewnętrzne, a niektóre można poszerzyć zwiększając ich objętość. Ponadto bagaż podręczny ma wiele oddzielnych przegródek, w których można schować ubrania, dokumenty lub laptopa. Na wyjazdy służbowe polecamy eleganckie walizki kabinowe z komorą na laptopa. Dostęp do komputera jest od zewnątrz, nie musisz "przedzierać się" przez całe wnętrze aby dostać się do laptopa. Przykładem takiej walizki jest walizka Titan Highlight lub walizka Travelite City. Te modele są przeznaczone na nocne podróże służbowe. Znane na całym świecie marki ekskluzywnych bagaży i bagażu podręcznego to na przykład Titan, Delsey, Puccini, Travelite, CAT. W razie potrzeby możesz wybrać cały zestaw walizek w różnych rozmiarach, które idealnie do siebie pasują. 

Torby pokładowe

Mała torba podróżna lub torba typu weekender może być również używana jako bagaż podręczny. Skórzane torby podróżne lub sportowe torby weekendowe wykonane z nylonu doskonale spełnią swoją rolę. Torby podróżne kabinowe są znacznie bardziej zróżnicowane niż walizki kabinowe. Nie mają kół, ale można je nosić przez ramię - bardzo praktyczne, funkcjonale i eleganckie. 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel