maseczki ochronne

 

Torby podróżne bardzo duże - XL

( ilość produktów: 2 )

Duża torba podróżna na kółkach - zawodnik wagi ciężkiej

Torba podróżna na kółkach - zastosowanie

Torby podróżne na kółkach zapewniają zarówno dużą pojemność, jak i łatwość transportu, niezależnie od tego, czy jest to wyprawa na biwak na świeżym powietrzu, czy luksusowe wakacje. Teleskopowe uchwyty i gładko obracające się koła sprawiają, że pokonywanie odległości po zatłoczonym lotnisku lub rozległym dworcu kolejowym są proste i mało wymagające. Niektóre torby podróżne na kółkach wyposażone zostały w funkcje plecaka. Wyściełane paski plecaka pozwalają użytkownikowi na przenoszenie bez użycia rąk w sytuacjach, gdy teren jest zbyt nierówny lub błotnisty, aby korzystać z kół. Kilka górnych i bocznych uchwytów sprawia, że ​​wrzucenie torby do przedziału lub na górną półkę na bagaże jest łatwiejsze. Torby podróżne na kółkach oferują przepastną środkową komorę, często z dużym otworem w kształcie litery U, który zapewnia dużo miejsca na ubrania, buty, a nawet śpiwór. Mniejsze, zapinane na zamek kieszenie wewnętrzne i zewnętrzne zapewniają uporządkowanie różnych przedmiotów. Wytrzymałe tkaniny, takie jak nylon, płótno, poliester i skóra zapewniają, że zawartość pozostaje sucha i czysta. Wybór kolorów obejmuje odcienie, które mieszają się z naturą, takie jak zielony, brązowy i niebieski, lub odważne wzory i jaśniejsze odcienie, takie jak żółty i czerwony.

Torby podróżne na kółkach Travelite

Torby podróżne na kółkach Dakine

Torba podróżna na kółkach - funkcjonalność

Nie chcesz nosić dużego ciężaru? Wybierz torbę podróżną na kółkach, którą możesz łatwo manewrować. Jeżeli przewozisz swoje rzeczy podczas transferu na lotnisku, torba podróżna na kółkach sprawdzi się doskonale. Przejście z linii odprawy do wejścia na pokład samolotu również będzie o wiele łatwiejsze. Po prostu przenieś swoją torbę podróżną na miejsce, ciesz się lotem i wakacjami! Pamiętaj, że im lepiej zapakujesz swoją torbę podróżną, tym łatwiej będzie zmieścić więcej ubrań i przedmiotów, których będziesz potrzebować. Zwiń ubrania, aby zmieściły się w torbie podróżnej. Przechowuj przedmioty w komorach, które ułatwiają dostęp do nich. Wykorzystaj w pełni możliwości swojej torby podróżnej podczas pakowania, a także w czasie samej podróży. Pamiętaj, że mamy również dostępne identyfikatory bagażowe, dzięki czemu możesz spersonalizować swój bagaż, aby ułatwić identyfikację podczas podróży.

Torba podróżna na kółkach - transporter idealny

W świecie podróży torba podróżna na kółkach wyróżnia się jako popularny wybór bagażu podróżnego. Chociaż podróżowanie z  torbą podróżną nie jest niczym ekscytującym, trudno jednak zaprzeczyć jej ogromnej funkcjonalności. Optymalny rozmiar i pojemność, lekkość i kilka opcji przenoszenia ułatwiają podróżowanie. Torba podróżna na kółkach to świetna alternatywa dla dużych walizek i plecaków o dużych rozmiarach, które mogą być trudne do przenoszenia. Od momentu powstania w Belgii torba podróżna przeszła wiele zmian. Torby podróżne na kółkach są teraz dostępne w wielu kształtach i rozmiarach. Duża torba podróżna wyposażona w kółka, które umożliwiają łatwy transport bagażu. Na lotnisku podróżowanie z torbą podróżną przynosi ogromne korzyści. Dostajesz ogromną przestrzeń do przechowywania, co oznacza, że ​​możesz zapakować nawet dwa razy więcej bagażu niż w walizce lub plecaku. Otrzymujesz funkcję obsługi wielu uchwytów, która jest idealna, jeśli podróżujesz w pojedynkę. Duża torba podróżna na kółkach zdecydowanie dobrym wyborem.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel