Komfortowe przemieszczanie się i loty w dalekie miejsca zapewnią Państwu wygodne i lekkie torby podróżne na kółkach, które imponują trwałością oraz wyszukanym wzornictwem. Produkowane z różnorodnych materiałów – od ultralekkich tkanin nylonowych po wytrzymały, twardy poliwęglan są doskonałym zabezpieczeniem przewożonych rzeczy.

 

Teleskopowe rączki pozwalają zaś na uniwersalne korzystanie z nich przez osoby o różnym wzroście. Tworzone są głównie z myślą o transporcie laptopów, dlatego dostępne są w standardowych rozmiarach – od 15,4 do 17 cali. Pozwoli to Państwu na dobranie torby podróżnej na kółkach dopasowanej do posiadanego sprzętu. Dodatkowo wiele z produktów posiada komorę wzmocnioną stalową ramą, dzięki czemu laptopy zabezpieczone są w trakcie transportu przed zgnieceniem przez inny, cięższy bagaż.

 

Oferowane przez nas produkty cechują się wysoką funkcjonalnością. Mają wielokomorową konstrukcję, co pozwala na uporządkowane przechowywanie dokumentów i różnego rodzaju akcesoriów elektronicznych.Torby podróżne na kółkach - pilotki - na laptopa

Znalezione produkty - 1 do 30 (łącznie 30)
Sortuj po:


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel