maseczki ochronne

 

WALIZKI PUCCINI

( ilość produktów: 3 )

puccini, walizki puccini

 

Walizki Puccini, seria Ibiza, Madagaskar, Denver i inne.

 

Zastosowanie doskonałych materiałów typu poliwęglan, ABS, polipropylen, a także wyjątkowo atrakcyjne wzornictwo marki, spowodowało że walizki Puccini zyskały duże uznanie wśród osób podróżujących. Są to produkty bardzo trwałe, a połączenie komfortu użytkowania z bardzo atrakcyjnym designem i niespotykaną nigdzie indziej bogatą kolorystyką okazało się strzałem w dziesiątkę.

 

Walizki Puccini łączą w sobie wysoką funkcjonalność z bezpieczeństwem. Duża liczba komór pozwala na zapakowanie dowolnego bagażu i jego staranną segregację. Elastyczne pasy utrzymują przedmioty na miejscu, a szyfrowany zamek z systemem TSA zabezpiecza zawartość przed kradzieżą. Torby dostępne są w wersji miękkiej (wykonane np. ze skóry) i twardej (np. polipropylen).

 

Niewielka masa własna, kółka oraz wysuwana rączka ułatwiają przemieszczanie się z torbą w każdym miejscu. Polecamy zakup toreb o różnych wymiarach i pojemnościach. Produkty tej marki nadadzą się zarówno na dwudniowe delegacje, jak i na dalekie, zagraniczne wycieczki.
Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel