maseczki ochronne

 

Kłódki, zabezpieczenia

( ilość produktów: 6 )

Kłódki, zabezpieczenia i inne akcesoria podróżne

Jeśli dużo podróżujesz, z pewnością zwracasz uwagę na bezpieczeństwo swojego bagażu. Warto o nim pamiętać! Kłódka do walizki, kłódka szyfrowa, kłódka do bagażu TSA, pas do walizki z zamkiem, identyfikator do bagażu – mamy bogaty wybór produktów, które zagwarantują, że Twoja walizka nie zostanie otworzona przez niepowołane ręce.Nasze zabezpieczenia są wyprodukowane tylko przez czołowych producentów walizek i akcesoriów podróżnych, takich jak Puccini, BG Berlin, Travelite czy Desley Paris. Bardzo dobrze ochronią walizki, zabezpieczając je przed ingerencją osób trzecich.   

Kłódki szyfrowane, z zamkiem TSA, na kluczyk…

Posiadamy w swojej ofercie kłódki do bagażu zarówno na kluczyk, jak i z zamkiem szyfrowym. Występują one w różnych modelach i kolorach – znajdziesz zarówno zabezpieczenia eleganckie jak i pełne barw. Mamy również zamki szyfrowe z systemem TSA, idealne do podróży do Stanów Zjednoczonych – dzięki nim, amerykańskie organy celne sprawdzą zawartość Twojego bagażu, bez uszkodzenia kłódki. Kłódka do walizki pełniąca zarazem funkcję adresatki – bardzo praktyczne! Taką też u nas znajdziesz!

A może pasy do walizek?

Pasy do walizek oferujemy w dwóch rodzajach – zabezpieczone zamkiem oraz nieposiadające takiego zabezpieczenia. Oprócz ochrony przed otwarciem przez osoby nieupoważnione, pasy wzmacniają konstrukcję walizki, kompresują jego objętość i chronią przed nieoczekiwanym otwarciem. Dzięki pasom, walizki mają zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne, a zatem – Twój bagaż jest bezpieczniejszy!

Zgubiłeś walizkę?

Adresatki i identyfikatory przydadzą Ci się, gdyby Twój bagaż został zagubiony. Wpisując swoje dane kontaktowe zwiększasz szanse, że uczciwy znalazca powiadomi Cię o znalezieniu Twojej cennej walizki czy torby podróżnej. Zawsze adresuj bagaż! Czy na zewnętrznych identyfikatorach, czy na adresatkach wszytych na zewnątrz bagażu.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel