maseczki ochronne

 

Walizki Ryanair

( ilość produktów: 72 )

Jaka walizka Ryanair do samolotu?

 

Walizka kabinowa Ryanair to jedna z podstawowych kwestii, jakie pasażer samolotu obsługiwanego przez irlandzkiego przewoźnika musi rozwiązać przed wylotem. Warunki i zasady określane przez Ryanair co jakiś czas się zmieniają, dlatego zawsze warto kontrolować aktualne wymiary bagażu podręcznego na stronie przewoźnika, gdzie znajdziesz szczegółowe informacje. Walizka Ryanair w wymiarze podstawowym, czyli darmowym to 1 mała osobista torba Ryanair, która musi zmieścić się pod siedzeniem przed pasażerem. Wymiary takiej walizki to 40x20x25.

Ryanair walizka wymiary

Walizka Ryanair bagaż podręczny 55x40x20 to rozwiązanie dla pasażerów, którzy zakupili pierwszeństwo wejścia na pokład i dwa bagaże pokładowe. Takie osoby mogą wówczas wybrać jedną dodatkową 10 kg torbę, która – jak informuje przewoźnik – „musi zmieścić się w koszu do mierzenia bagażu podręcznego (nie przekraczająca 10 kg i o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm)”. Natomiast klienci bez wykupionego pierwszeństwa, którzy chcą wnieść drugą większą torbę na kółkach (o wadze 10 kg), muszą zakupić torbę do odprawy (wymiary 55x40x20). Taka walizka musi zostać oddana na stanowisku odprawiania bagażu przed przejściem przez kontrolę celną.

Walizka podręczna Ryanair – jaka powinna być?

Na lotnisku nietrudno o obicia i uderzenia walizki. Dlatego warto kupić produkt solidny, który będzie cechowała przynajmniej przeciętna wytrzymałość. Warto także zadbać o to, aby walizka Ryanair odpowiednio się wyróżniała. W tłumie osób łatwo o zgubę, a dobrze i oryginalnie dobrane kolory bagażu sprawiają, że w razie potrzeby torba będzie łatwo zauważalna.

Walizka kabinowa Ryanair – pamiętaj o wyłączeniach

Warto pamiętać, że Ryanair przewidział parę wyjątków od swoich podstawowych zasad. I tak pasażerowie przewożący specjalne przedmioty medyczne (tj. urządzenie CPAP, przenośny koncentrator tlenu) mogą zabrać na pokład włącznie ze swoimi 2 sztukami bagażu kabinowego. Na specjalne traktowanie mogą też liczyć rodzice niemowląt (do 23 miesięcy), dla których nie obowiązuje przydział bagażu podręcznego. Osoba dorosła, podróżująca z niemowlęciem oprócz własnego bagażu podręcznego, może również przewozić torbę dziecięcą o wadze do 5 kg.              


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel