maseczki ochronne

 

Walizki Wizzair

( ilość produktów: 79 )

Jaka walizka do samolotu Wizzair 

Walizka kabinowa Wizzair to podstawowy ekwipunek każdego kto wsiada na pokład samolotu Wizzair. Dlatego warto dokładnie znać obowiązujące zasady, a przede wszystkim zaopatrzyć się w walizkę, która będzie spełniać wymogi. W naszym sklepie mają Państwo do dyspozycji szeroki asortyment walizek kabinowych Wizzair. Ze względu na częste zmiany regulaminów, zawsze warto sprawdzić aktualne warunki przewozowe, które znajdziesz na oficjalnej stronie linii lotniczych.

Walizka Wizzair wymiary

Wymiary walizki Wizzair możemy podzielić na trzy grupy: - bezpłatne dla wszystkich pasażerów – te warunki obejmują taki bagaż jak: torba, walizka 40x30x20 cm. - bezpłatne dla tych, którzy wykupili WIZZ Priority – torba, walizka 55x40x23 cm (max. 10 kg) - bagaż rejestrowany – w tym wypadku do dyspozycji mamy duże torby i walizki o rozmiarach 149x119x171 i w zależności od opcji do 10, 20 lub 30 kg. Pamiętaj, że jak informuje przewoźnik na pokład można też „wnieść bezpłatnie następujące przedmioty: płaszcz lub koc, telefon komórkowy, coś do czytania na czas lotu, dla dzieci do lat 2: jedzenie na czas lotu oraz składana spacerówka lub mała kołyska, para kul dla pasażerów z niepełnosprawnością ruchową”.

Walizka Wizzair – jaką kupić?

Walizka podręczna do samolotu powinna oprócz swoich niewielkich gabarytów charakteryzować się dużą wytrzymałością. Kabinówki są często przestawiane z miejsca na miejsce, a także narażone na trudny transport w luku bagażowym i na taśmie. Dlatego w ofercie walizki24.pl mamy dla Państwa tylko produkty najwyższej klasy, stworzone z trwałych, odpornych materiałów.

Wyróżnij się designem

Walizki kabinowe używane są w miejscach zatłoczonych, dlatego nie trudno jest o ich zgubienie czy stracenie z oczu. Dlatego warto postawić na torbę wyróżniającą się wyglądem. Taką walizkę potencjalni złodzieje będą omijać szerokim łukiem (bo dużo łatwiej mogą zostać namierzeni), a przy okazji łatwo rozpoznasz ją np. podczas rozładunku bagaży na taśmie bagażowej.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel