maseczki ochronne

 

Walizki z własnym nadrukiem

( ilość produktów: 10 )

Walizki z nadrukiem - bądź niepowtarzalny


Tworzenie spersonalizowanego bagażu nie może być prostsze ani przyjemniejsze. Nasze walizki z nadrukiem logotypu twojej firmy, kolorowej grafiki czy nawet wybranego przez Ciebie zdjęcia, tworzą wyjątkowe akcesorium podróżne, które może Ci towarzyszyć w każdym miejscu w jakie się udasz. Stwórz swój spersonalizowany bagaż, dobierz rozmiar i kolor walizki i ciesz się jedynym egzemplarzem na świecie ;)

Zaprojektuj własną walizkę z nadrukiem - niepowtarzalny wzór zapewni jej bezbłędną rozpoznawalność przy odbiorze bagażu z lotniskowej taśmy. Stwórz projekt, a my wydrukujemy go na całym przodzie walizki, od krawędzi do krawędzi. Walizka z własnym nadrukiem to innowacyjny, funkcjonalny i stylowy niezbędnik. Zaprojektuj własną walizkę i ciesz się jej wyjątkowym charakterem i niepowtarzalnym stylem.

Walizka z własnym nadrukiem to doskonały gadżet reklamowy. Duża powierzchnia przedniego panelu walizki pozwala na umieszczenie dowolnego nadruku, reklamy bądź logotypu. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Nadruk reklamowy umieszczony walizce z pewnością "wpadnie w niejedno oko". Logo wydrukowane na walizce to świetna promocja marki. Okazuje się, że podróże są dobrą okazją do reklamowania Twojej firmy. Walizki z własnym nadrukiem są nie drogą i atrakcyjną formą reklamy. Reklama na walizkach z nadrukiem to darmowa ekspozycja wizerunku firmy na lotniskach, dworcach, hotelach i w wielu innych miejscach publicznych. Przemieszczając się reklamujesz swoją działalność wszędzie tam gdzie przebywa Twój bagaż. Grafikę lub zdjęcia wykonujemy drukiem cyfrowy wysokiej rozdzielczości. Walizka z nadrukiem to praktyczny i funkcjonalny prezent dla pracowników oraz partnerów biznesowych a jednocześnie mobilna reklama doskonale dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji. Pozwól się zauważyć! Spersonalizowane walizki z nadrukiem pozwolą Ci być projektantem swojej własnej reklamy lub wizytówki.

Zdjęcie rodziny, bliskiej Ci osoby czy nawet zwierzęta domowe, zdjęcia z wakacji, logo firmy - jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Jeśli Twoi pracownicy regularnie podróżują , walizka z nadrukiem jest doskonałą okazją do zaprezentowania się. Prześlij nam logo firmowe, przedstaw uwagi i sugestie, a my zajmiemy się resztą. Stworzymy projekt i po Twojej akceptacji umieścimy go na walizce.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel