Walizki24 » Travelite

Travelite

Niemiecki producent bagaży podróżnych Travelite specjalizuje się w tworzeniu walizek, które są jednocześnie lekkie, wytrzymałe, funkcjonalne. Posiada w tym niemałe doświadczenie, ponieważ marka powstała w 1949 roku. Kolejni właściciele dokładali swoją cegiełkę w rozwój firmy i w konsekwencji powstało miejsce, które przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań tworzy produkty o wysokiej jakości. Funkcjonalność nie pozostaje w cieniu, zastosowane rozwiązania znacząco podwyższają użyteczność bagaży.

Zasady tworzenia wyznawane przez markę Travelite opierają się na wykorzystaniu najnowszych i najlepszych materiałów oraz technologii. Nad całością piecze stanowią surowe niemieckie normy i uznane standardy jakości. W konsekwencji, każdy proces jest nieustannie kontrolowanych, co umożliwia oferowanie produktów, które są niezwykle trwałe. Równolegle doceniany jest nie tylko klient, ale także pracownik, który bezpośrednio odpowiada za efekt końcowy. W fabryce przestrzegane są wszystkie normy socjalne i etyczne.

Oferowane torby i walizki podróżne doskonale dopasowują się w gusty współczesnych klientów. Są wykonywane w oparciu o nowatorskie wzornictwo i futurystyczny wygląd. W asortymencie znajdują się bagaże o klasycznej oraz oryginalnej kolorystyce. Przypieczętowaniem atrakcyjności marki Travelite są konkurencyjne ceny.

Produkty Travelite

Oceń produkty danej marki
  • Cena
  • Wytrzymałość
  • Dostępność
  • Wygląd
5

Oceny i Opinie

Czy uważasz, że produkty danej marki są godne polecanie? Dodaj swoją opinie w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments