Marka Dielle charakteryzuje się posiadaniem bogatego doświadczenia w wytwarzaniu skór jak i artykułów podróżniczych. Historia firmy rozpoczyna się przeszło 40 lat temu, a przez ten cały okres nieustannie dąży do ulepszania oferowanych produktów. Siedziba firmy Dielle znajduje się na wschodnim wybrzeżu Włoch w strefie przemysłowej. Obejmuje rozległy teren, gdzie umiejscowione są zarówno warsztaty, magazyny, biura jak i salony sprzedażowe.

Asortyment marki to także małe produkty skórzane (torebki, paski, portfele, kufry) jak i torebki damskie. W ofercie marki jednak lwią część stanowią produkty podróżnicze, a przede wszystkim walizki podróżne na kółkach, które oferowane są w różnych rozmiarach. Na tle konkurencyjnych marek wyróżniają się posiadaniem znakomitej jakości. Spowodowane jest to ręczną obróbką jak i bazowaniem wyłącznie na materiałach najwyższej jakości. W każdym oferowanym produkcie można dostrzec połączenie ponadczasowości jak i doświadczenia zdobywanego przez wiele lat oraz pokoleń. Pomimo tego, producent nie stroni od wykorzystywania nowych trendów i technologii, które stanowią odpowiedź na potrzeby klientów.

Produkty marki Dielle z powodzeniem są dystrybuowane na terenie niemalże całej Europy, a coraz częściej można spotkać je w sprzedaży także na innych kontynentach. Zatem oferowana jakość wyrobów doskonale wpisuje się w potrzeby mieszkańców całego świata, którzy doceniają jakość oferowanych walizek.

Produkty producenta Dielle

Oceń produkty danej marki
  • Cena
  • Wytrzymałość
  • Dostępność
  • Wygląd
4.8

Oceny i Opinie

Czy uważasz, że produkty danej marki są godne polecanie? Dodaj swoją opinie w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments