Francuska marka Desley prężnie działa na rynku od przeszło 70 lat, co z pewnością jest spowodowane pasją do tworzenia i francuskiego stylu, co doceniają klienci. Wierność  wyznawanym tradycjom i zasadom umożliwia nieustanny rozwój marki. Siedziba firmy mieści się w Tremblay-en-France, na przedmieściach Paryża, które stanowi ogromną inspirację dla projektantów.

Produkty oferowane przez Desley łączy w sobie niekwestionowany urok, który pozwala im na wyróżnienie się na tle podobnych sobie. Firma wyspecjalizowała się w tworzeniu bagaży i akcesoriów podróżnych, w których od razu można dostrzec francuski charakter. Ich wygląd stanowi połączenie innowacyjności i subtelnej elegancki. W walizkach podróżniczych Desley można od razu dostrzec niekwestionowaną dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Tworzone są w oparciu o oryginalność i nawiązanie do historii, dlatego stanowią wybór przede wszystkim miłośników francuskiego stylu.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło zyskać marce rozpoznawalność na świecie. Nieustannie podejmuje działania umożliwiają dostarczanie produktów podróżniczych spełniających nawet najbardziej rygorystyczne wymagania klientów z całego świata. Szeroki asortyment bagaży sprawia, że niemalże każdy może dopasować walizkę do własnego, indywidualnego stylu, która będzie wykorzystywana w bliższych i dalszych podróżach.

Produkty Delsey

Oceń produkty danej marki
  • Cena
  • Wytrzymałość
  • Dostępność
  • Wygląd
5

Oceny i Opinie

Czy uważasz, że produkty danej marki są godne polecanie? Dodaj swoją opinie w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments