maseczki ochronne

 

Thule Crossover 2

( ilość produktów: 22 )

THULE CROSSOVER 2 - WALIZKI, TORBY

 

 

THULE CROSSOVER 2

Walizki i torby podróżne Thule Crossover 2 - służbowo, na urlop lub jedno i drugie

 

Poznaj świat bez trosk o bagaż. Pakując się w walizki lub torby podróżne Thule Crossover 2 jesteś świetnie przygotowany na każdą sytuację w podróży. Ten inteligentny bagaż, został skonturowany w taki sposób, aby dostęp do niezbędnych rzeczy był szybki i bezproblemowy. Projektanci marki THULE zadbali o każdy szczegół - w walizkach i torbach THULE CROSSOVER 2 nie ma miejsca na przypadki - każda kieszonka i schowek jest na swoim miejscu.

 

 

 

THULE Crossover 2

Bądź niepokonany. Nie obawiaj się o trwałość swojego bagażu. Najlepszej klasy materiały czuwają nad zawartością twojej torby lub walizki. Teraz możesz skupić się na zdobywaniu doświadczeń i wrażeń. Ten bagaż nadąży za Tobą. Sprawdzi się w wielu długich wyprawach - pokochasz go za trwałość, jakość i niezwykle przemyślane rozwiązania.

Najlepszej jakości materiały wykorzystane do stworzenia kolekcji THULE CROSSOVER 2 sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach. Zaufaj marce THULE. To zaufanie które procentuje.

Walizki i torby podróżne THULE CROSSOVER 2 to lekki, pojemny i wyposażony w zamki TSA oraz komory SafeZone  bagaż podróżny — to pewność wygody i bezpieczeństwa.

 

W kolekcji THULE CROSSOVER 2 znajdziesz:

PLECAKI THULE CROSSOVER 2

Plecak, zaprojektowany z myślą o Tobie - chcesz, aby wszystko było uporządkowane, łatwo dostępne i zabezpieczone kiedy jesteś w drodze.

  

PLECAKI THULE CROSSOVER 2

 

Walizki podróżne THULE CROSSOVER 2

walizki thule crossover

Trwałe i funkcjonalne walizki podróżne Thule Crossover 2: walizki kabinowe - na bagaż podręczny z 4 podwójnymi kółkami, które można powiększyć i łatwo nimi manewrować po różnych powierzchniach.

 

Akcesoria podróżne THULE CROSSOVER 2

akcesoria thule  

Akcesoria podróżne THULE CROSSOVER 2 to doskonale dopasowane rozwiązania, dzięki którym łatwo zabierzesz ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Połącz ze sobą różne elementy z kolekcji Thule Crossover 2, aby w podróży poczuć się stylowo i elegancko. W kolekcji THULE CROSSOVER 2 znajdziesz: kosmetyczki podróżne, torby na akcesoria elektroniczne, saszetki podróżne.

 


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel