maseczki ochronne

 

MASECZKI OCHRONNE

( ilość produktów: 294 )

Maseczki ochronne na twarz

Eksperci wskazują, że maseczki ochronne na twarz pozwalają na zmniejszenie ryzyka zarażenia się wirusem, a także chronią inne osoby, ograniczając przenoszenie się zarazków drogą kropelkową. Maseczki antywirusowe stosowane są zarówno przez wykwalifikowany personel medyczny oraz pacjentów, jak i osoby, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajdą Państwo maseczki ochronne wielorazowe o zróżnicowanym kroju i kolorystyce.

Jakie maseczki ochronne wybrać?

 

Maseczki bawełniane

To maski ochronne, które łączą kwestie bezpieczeństwa z potrzebami estetycznymi. Maseczki bawełniane są wykonane z materiału wysokiej jakości. Jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania. Takie maseczki ochronne wykonane są z dbałością o szczegóły. My oddajemy do Państwa dyspozycji maseczki stworzone w profesjonalnej polskiej pracowni. W celu podniesienia bezpieczeństwa wykonane są z czterech warstw: 2 warstw bawełny o gęstym splocie i 2 warstw włókniny fizeliny. Taka maska ochronna na twarz idealnie sprawdzi się np. w gabinecie kosmetycznym, ale też w codziennym noszeniu, nie tylko w okresie nasilonych zachorowań, ale np. jako ochrona przed wiatrem czy pyłem.

Maseczki higieniczne wielorazowe

To wysokiej jakości maski ochronne wykonane z mocnej włókniny (golfrado, wigofil), wyposażone w zauszniki z elastycznej gumki. Maseczki są ozonowane, można je prać w temperaturze 60 stopni. Wszystkie prezentowane w naszym sklepie stworzone zostały przez polską manufakturę, przy zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Idealnie zmieszczą się do każdej walizki.

 

Maseczki jednorazowe

Jednorazowe maseczki chirurgiczne stosowane są przede wszystkim przez medyków (wyróżniamy wśród nich trzy klasy FFP – FFP1, FFP2, FFP3). Cechuje je wysoki stopień filtracji (nawet do 98%). Uznawane są dzięki temu za skuteczne, ale ich minusem jest ich krótkotrwałość. Ochrona antybakteryjna zapewniana jest przez krótki czas – najczęściej do kilkunastu minut. To powoduje konieczność ich stałej wymiany.

 

Czy maseczka ochronna chroni przed wirusami?

To pytanie, które często pojawia się w mediach. Niestety maseczki nie zapewniają pełnej ochrony przed wirusami i bakteriami. Aby zracjonalizować korzystanie z maseczek ochronnych do twarzy, należy stosować także inne środki profilaktyczne. Przede wszystkim istotne jest regularne mycie rąk ciepłą wodę z mydłem lub płynem antybakteryjnym (co najmniej 20 sekund). Należy szczególnie zwracać uwagę na ochronę twarzy gdy mamy brudne ręce (nie dotykajmy, ust, nosa, policzków). Jednocześnie unikajmy dużych skupisk ludzkich, tak aby ograniczyć ryzyko zarażenia się od innych osób. W miejscach publicznych maseczki ochronne mogą wydatnie pomóc nam w ochronie naszego zdrowia, a jednocześnie ochronić przed zarażeniem innych. Dlatego zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich i zapewnij sobie spokój w prosty sposób, zaopatrując się w maseczki ochronne wielorazowe.

 

maseczki antywirusowe QART i SAFESHINO - to świetny wybór 

etui antybakteryjne