maseczki ochronne

 

Plecaki na kółkach

( ilość produktów: 15 )

Plecak na kółkach - podróżnik wagi ciężkiej

Plecak na kółkach łączy w sobie design i funkcjonalność i sprawdza się idealnie, gdy zawartość plecaka staje się nieco cięższa. Szczególnie uczniowie i studenci upodobali sobie korzystanie z plecaka na kółkach. Podczas transportu książek i zeszytów użycie plecaka na kółkach może zapobiec bolesnym urazom i uniknąć nadmiernego stresu. Bez względu na to, czy chodzi o pracę, szkołę, uniwersytet czy wycieczkę - plecaki na kółkach są zawsze idealnym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Wszystkie plecaki na kółkach zapewniają dużo miejsca na ważne dokumenty, tablety, smartfony i kosmetyki w podróży. Jeśli wybierasz się na zakupy z plecakiem na kółkach, spokojnie spełni rolę wózka na zakupy. Jeśli podróżujesz, plecak na kółkach sprawdzi się doskonale, przez niektórych uznawany jest za bagaż idealny.

Plecak na kółkach - jak dobrać odpowiedni ?

Obecnie wielu producentów używa lekkich materiałów, aby uczynić plecak na kółkach znacznie lżejszym. Zamiast stali nierdzewnej stosuje się aluminium. Aluminium jest lekkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Koła są wykonane z tworzywa sztucznego i gumy, co pozwala zaoszczędzić dodatkowe kilogramy. Rozmiar plecaka na kółkach można dobrać do swoich potrzeb. Podczas pieszych wędrówek lub podróży plecak o niskiej wadze jest zawsze lepszym rozwiązaniem. 

Plecak na kółkach - charakterystyka

Dopasowany teleskopowy uchwyt jest ważny, aby ułatwić transport plecaka na kółkach. Musi to być stabilny i wysokiej jakości mechanizm, ciągła regulacja zapewnia, że ​​uchwyt można dopasować do własnej wysokości. Ergonomiczny kształt rączki dopasowuje się do dłoni i znacznie ułatwia poruszanie się. Wygodny uchwyt na górze plecaka jest wyściełany, co ułatwia przenoszenie. Uchwyt musi być również solidny i mocny. Inne uchwyty na plecaku są zwykle przymocowane z boku, dzięki czemu można go również przenosić poziomo. Jest to bardzo przydatne i wygodne rozwiązanie.


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel