maseczki ochronne

 

Pokrowce na walizki

( ilość produktów: 10 )

Pokrowce na walizki

Elastyczne pokrowce na walizki pozwolą zarówno zabezpieczyć Twój bagaż przed czynnikami zewnętrznymi, a także staną się niezwykłą ozdobą. Unikalne wzornictwo oraz ochronę przed zanieczyszczeniami i zarysowaniami zagwarantują Ci tacy producenci jak BG Berlin, Desley Paris czy Titan. Dzięki nim Twoja walizka zdobędzie modny design i wyróżni się spośród wszechobecnych czerni, szarości i granatów. Kolorowe pokrowce na walizki pozwolą Ci wyrazić siebie!  

Użyteczność przede wszystkim!

Pokrowiec na walizkę oprócz funkcji czysto estetycznej, jest bardzo użyteczny: chroni przed zadrapaniami i drobnymi uszkodzeniami, jakich Twój bagaż może doświadczyć podczas podróży w luku bagażowym samolotu. Niektóre pokrowców są wodoodporne, co dodatkowo zwiększa żywotność walizki oraz zapewnia wzmożone bezpieczeństwo jej zawartości. Pokrowce na walizki są wykonane z mocnych materiałów o wysokiej jakości, dzięki czemu zapobiegają walizkę przed przypadkowym otworzeniem.

Bogactwo wyboru w walizki24.pl!

Kupując walizkę, często kierujemy się wygodą i ergonomią użytkowania, jakości i wytrzymałością użytkowania, pojemnością czy dodatkowymi zabezpieczeniami w postaci pasów i kłódek. Dzięki pokrowcom, nie musisz przywiązywać dużej wagi do wyglądu walizki! Pokrowce występują w wielu modnych i nowoczesnych wzorach oraz w różnych wymiarach – znajdziesz coś dla siebie. Pokrowce na walizki takich producentów jak BG Berlin są elastyczne, a jednocześnie mocne i lekkie, dzięki czemu pasują na walizki o różnych rozmiarach. Łatwo je założyć, a zapięcie na gumę, zamek lub zatrzaski zapewnia mocne utrzymanie się na walizce.

Szybciej znajdziesz bagaż!

Pokrowce na walizki mają jeszcze jedną, niezaprzeczalną zaletę – dzięki nim, łatwo odnajdziesz swój bagaż! W gąszczu szaro-burych walizek na lotnisku, od razu znajdziesz swoją własność i oszczędzisz czas. Innym rozwiązaniem jest zastosowanie kolorowych taśm. Walizka nie musi być nudna! Ciekawe i różnorodne wzornictwo pozwoli Ci na podróżowanie tak, jak lubisz!


Wszystkie prawa zastrzeżone / 
Znak handlowy WALIZKI24.PL oraz wszystkie prezentowane na stronie zdjęcia i prezentacje produktów są własnością firmy MOGETO.
Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela wiąże się z konsekwencjami prawnymi i finansowymi.


 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Close
pixel