Walizki24 » Saxoline

Saxoline

Oficjalny początek marki Saxoline rozpoczyna się w 2011 roku i już od tego momentu skupia się na jak najlepszej dystrybucji produktów bagażowych. W największym stopniu dotyczy to walizek i toreb podróżnych, a dodatkowo w asortymencie posiada produkty określane jako „okołobagażowe”, czyli kosmetyczek i portfeli. Działania firmy ukierunkowane są na nieustanny rozwój, który zapewnia najskuteczniejszą odpowiedź na potrzeby współczesnych klientów.

Oferowane przez markę Saxoline walizki potrafią przyciągać wzrok i wyróżniają się na tle innych bagaży, co ułatwia rozpoznanie swojego bagażu na lotnisku. Walizki Saxoline charakteryzują się posiadaniem energetycznego designu. Ich szata graficzna opiera się na intensywnych wzorach i charyzmatycznych wzorach. Klienci doceniają je ze względu na wywoływanie uśmiechów u obcych ludzi.

Produkty producenta Saxoline

 

Firma Saxoline jest w pełni świadoma, że nie liczy się wyłącznie wygląd walizki, ale także jej jakość. Wytwarzane są z materiału ABS i poliwęglanu. W konsekwencji są nie tylko trwałe, ale również lekkie, co umożliwia przewożenie o wiele większej ilości bagażu. Walizki dostępne są w sprzedaży w trzech standardowych rozmiarach: kabinowe, średnie i duże. Swój zestaw można stworzyć zarówno w oparciu o jeden motyw jak i trzy różne. W rzeczywistości ciężko jest podjąć decyzję, ponieważ każdy zachwyca.

Oceń produkty danej marki
  • Cena
  • Wytrzymałość
  • Dostępność
  • Wygląd
4.9

Oceny i Opinie

Czy uważasz, że produkty danej marki są godne polecanie? Dodaj swoją opinie w komentarzu!

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments